ما سفارت تمدن غرب را تسخیر می کنیم.

از زبانِ علیرضا می گویم "من نه فرزند انقلابم و نه جنگ! من یک کودکِ بی گناهم که تیغِ ظلمِ استکبارِ پوچ مرا از داشتن پدر محروم کرده است. به چه جرمی؟ به کدامین گناه؟ پدرم شهید راهِ اسلام است. سفیهان، پدرم را چون خدمت گذارِ عاشقِ ایران بود، شهید کردند.

بر طبلهای تو خالی می زنند، ولی هیچ نیستند. آنها در برابر ما به زانو درآمده اند و خیال می کنند پدرهایمان را شهید کنند دست از مبارزه خواهیم کشید!

ای نادان! هشت سال جنگیدند با کشورمان و هشت سال فرزندانِ ایرانِ اسلامی را شهید کردند، یک وجب از خاکمان را ندادیم، می خواهی با ترور دست از علم و ایمانمان بکشیم؟!"

خاک فکه و شلمچه سرخ نیست چون در برابرِ تربتِ حسین (ع) شرم می کند، وگرنه دریای خونِ فرزندانِ ایرانِ اسلامی شاهدی بود تا به چشمانِ کورِ تمدنِ غرب نشان می داد، هدفش چیست!

ای مردمِ دنیا؛ ای بردگانِ تمدنِ پوچ؛ بر ظلمی که به شما وارد شده است فریاد بزنید. ببینید ما را؛ هرگز زیر بار ظلم نخواهیم رفت. آنروز هم "حسین (ع) فریاد زد: اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید"

ما با هر قطره خونمان فریاد می زنیم آزاده ایم و فریادها می زنیم...

مرگ بر آمریکا

این خاک با خون جوانانِ سرزمینم سرشته شده، ما متولدِ این خاکیم!

صوتِ نفس هایی که سینه هایشان به گاز خردلی سوخت، همه مرگ بر نیرنگ تو را فریاد می زند.

پرچمهای برافراشته بر مزار شهدایمان، بر میادین شهرهایمان، همه مرگ بر آمریکا را فریاد می زند.

خون شهید شهریاری و احمدی روشنهایمان همه مرگ بر آمریکا سر می دهد. زنده اند شهیدانِ ما...

ای آمریکا؛ هرگز، حتی لحظه ای فکر نکن که مردم دنیا سکوت می کنند. تو نابود شده ای.  

هرگز فکر نکن که ما از جنگ با تو قدمی عقب کشیده ایم. تو چه می فهمی از آزادگی؟ تو نیز برده ی بیچاره ی هوسی! نه، تو برده ی ابلیسی! ما همیشه در جنگ با شیطان بزرگ هستیم.

ما تو را رسوای جهان خواهیم کرد! و چه بسا رسوای جهان شده ای اما مثل کبک سرت را زیر برف کرده ای!

باز هم با مشتهایمان مرگ را حواله ات می کنیم. و با قدرتِ علم و ایمانمان خفه ات می کنیم.

کدام ریسمان تو را از عمقِ چاهی که ساخته ای نجات می دهد ای مفلوک؟ انکار نکن، خودت هم در میانِ کش مکش دولتمردانت بارها گفته ای "مرگ بر آمریکا"

منتظر باش! ما از دیوارهای سفارتِ تمدن غرب بالا می رویم و آنجا را تسخیر خواهیم کرد و دیر نیست آنروز که نامش را سازمانِ تمدنِ اسلامی بگذاریم...

(ا.ع) دوازده آبان92

در گاهنامه افسران

........................................................................................................................................

  • چندی پیش هفته‌نامه آمریکایی «ویکلی استاندارد» در تحلیلی در مورد عقب‌نشینی آمریکا از حمله به سوریه، به نکته بسیار جالبی اشاره کرده بود :تمامی رؤسای جمهور آمریکا از کارتر تا اوباما در یک نقطه با امام خمینی(ره) به اشتراک نظر رسیده‌اند و آن، این که «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»
  • آمریکا چگونه مردم جهان را بیمار می کند؟
  • بیانات به مناسبت سیزده آبان
/ 5 نظر / 20 بازدید
rahneshan

«منتظر باش! ما از دیوارهای سفارتِ تمدن غرب بالا می رویم و آنجا را تسخیر خواهیم کرد و دیر نیست آنروز که نامش را سازمانِ تمدنِ اسلامی بگذاریم...» بسیار عالی...:) قلم و سایه تان مستدام :)

صبر

سلام خدا را شکر نویسنده گان خوش ذوق خیلی داریم .ممنون

آزاده

سلام خدا به عمرت برکت بده

فطرس والپیپر

سلام علیکم دیدن بفرمایید ماه بنی عشق : http://fotroswallpaper.mihanblog.com/post/128 دیدن حضرت عباس جگر می خواهد... : http://fotroswallpaper.mihanblog.com/post/127 ساقی : http://fotroswallpaper.mihanblog.com/post/120

منتظر

باز هم با مشتهایمان مرگ را حواله ات می کنیم. و با قدرتِ علم و ایمانمان خفه ات می کنیم. بسیار عالی............هماره ی دوران خداون متعال پشت و پناهتان...