طومار 22 بهمن

حقیقت همیشه زنده است. چه در قلب جوانان اروپایی، و چه در میانِ مردم ایران! و امروز حقیقت انقلابِ بر حق ما استخوانهای ظلم را خرد خواهد کرد همانطور که پیشرفت و اقتدار کشورمان پشتِ مستکبرین را شکسته است.

"امروز ملت ایران قابل مقایسه‌ با ملت ایرانِ بیست سال قبل نیست و علمش، فناورى‌اش، تجربه‌اش، مهارت‌هاى گوناگونش، توسعه‌ عظیم همه‌جانبه‌ ملى و اجتماعى و اقتصادى و کشورى‌اش، نفوذ و اقتدارش در منطقه، قابل مقایسه‌ با بیست سال پیش نیست. این بر اثر همین استقامت است. این درس بعثت است؛ امروز امت اسلامى باید احساس بعثت بکند؛

امروز اسلام، بر مبنای ارزشهایی طیّ قرون متمادی، بزرگترین تمدّن علمی و فکری جهان را پرورش داد و برترین دانشمندان و متفکّران را تربیت کرد.

در نظام‌هاى مادى، اقتدار، متکى به پایه‌هاى قدرت مادى است اما در الگوى اسلامى و معنوى، این اقتدار در درجه‌ اول متکى به عامل معنوى و ارزش معنوى و الهى است؛ متکى است به ایمان، به اعتماد به خداى متعال، متکى است به تلاش مخلصانه در راه آرمان‌هاى بلند و والا."

ما ایستاده ایم و و با وجود دندانهای تیز و طماعِ کشورهای مستکبر و زیاده خواه، پیشرفتهای ایران را دیدیم و خواهیم دید. ما پای ایرانِ اسلامی و آرمانهایمان جانها داده ایم. و خواهیم داد و از هیچ یک از حقوق خود کوتاه نمی آییم.

 حصار تحریم اگرچه عده ای را درگیر کرده است، اما چه حصاری سخت تر از حصارِ استعمارِ؟ و چه برده ای برده تر از ذهنهای مستعمره! و چه آزادگی ای شیرین تر از داشتنِ قدرتِ انتخاب؛ انتخابِ مسیری پر از توانمندی و شکوفایی علم و نبوغِ جوانان در سایه اسلام و ولایت فقیه؟

ما جوانانِ دانشجو؛ نه از جنگ می هراسیم و نه از مرگ باکی داریم، همگی به حلاوتِ شهادتی جوانمردانه جریان داریم و به امیدِ حیاتی ممدوحانه در کنار حضرت مهدی عج در تلاشیم و انقلاب اسلامیمان را مقدمه حضورش خواهیم کرد.

نصرت نهایی با ماست.

(ا.ع)

.................................................................................................................................................

  • بالاخره به خاطر 22 بهمن به روز شد!
  • چقدر دلم برای روزهای اول وبلاگم و اون روزهای خودم تنگ شده...
  • حتما حتما فردا این طومار رو تو راهپیمایی امضا کنید.
/ 7 نظر / 61 بازدید
سربازسایبری

یاعلی برادر وب زیبایی دارید لینک شدید به وبلاگ من هم سری بزنید

ارغوان

سلام دوست عزیز خوشحال میشم سربزنین به وبلاک جدیدم

مرتضی مقاتلی

تحریم حج عمره در پی اهانت عربستانیها به دو نوجوان ایرانی(ملت ایران) قصد بر آن داریم با جمع آوری امضاء در فضای مجازی اعتراضمان را به صورت طومار اینترنتی اعلام نماییم. در این طومار اینترنتی اعلام مینماییم با تحریم حج عمره با سخنان آیت الله مکارم شیرازی موافق میباشیم و با نام خودتان منتشر میگردد. نحوه امضاء:نام،نام خانواگی،میزان تحصیلات و رشته،محل سکونت،حرف دلتان در مورد این حادثه! (لطفا در قسمت حرف دل از اهانت و فحش خود داری کنید و حداقل از250کاراکتر یا حرف استفاده نمایید)

خواهنده

سلام. خوبییییییییییی؟ خیلی وقت بود نیومده بودم کامنت آقای اشناب یادم انداخت چندوقته نیومدم.

بخشایش

سلام به دنبال چه هستی؟؟؟ همه چیز اینجاست>>> http://bakhshayesh.dayanshop.com/

محمدعلی پورعظیمی

سلام مظالب ارزنده و قابل تامل در وبلاگ شما کاملا مشهود می باشد امید است در صورت مساعدت شرایط بهتری برای مخاطبان وبلاگ صبار نیز با لینک آن فراهم گردد.باتشکر