تبریک روز جوان

داشتیم پیکر شهدامون رو با کشته های بعثی تبادل می کردیم که ژنرال «حسن الدوری» رئیس کمیته رفات ارتش عراق گفت: « چندتا شهید هم ما پیداکردیم، تحویلتون میدیم تا به فهرستتون اضافه کنید.» یکی از شهدایی که عراقی ها پیدا کرده بودند، پلاک نداشت. سردار باقرزاده پرسید: « از کجا می گید این شهید ایرانیه؟ این که هیچ مدرکی برای شناسایی نداره!.»ژنرال بعثی گفت: « با این شهید یه پارچه قرمز پیدا کردیم که روش نوشته بود یا حسین شهیدفهمیدیم ایرانیه !

پیامبر اکرم-ص:
خداوند جوانی را که جوانی خویش را در راه اطاعت خدای تعالی بگذراند، دوست دارد.

امام خمینی(ره):

عزیزم! از جوانی به اندازه ‏ای که باقی است، استفاده کن؛
که در پیری همه چیز از دست می‏رود، حتی توجه به آخرت و خدای تعالی!

 

میلاد مسعود حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک

 

 

/ 7 نظر / 8 بازدید
حقدوست

سلام دوست گرامی. جالب بود. راستی اگرخواستی [گل] «جواب خدا به نامه‌‌ای که در زمان ناصرالدین شاه برای او نوشته شده بود» [گل] را بخوانی، یه سر به وبلاگم بزن. موفق باشی.

ازاد

سلام. نشونه ی جالبیه. گل من یک نشانی همرهش بود؛ یکی سربند یا زهرا سرش بود. چه نشونی! نام امامت نشون بده کجایی هستی. اسلام، هویت ایرانیتو معنی کنه. عجب! ممنون از تبریک متقابل[ماچ] و قهر بخاطر تاخیر در تبریک[قهر][زبان]

ازاد103

آبجی جان مسالةٌ! این لینکای شما که از طویل ترین عنوان شروع میشه و به کوتاه ترین می رسه و دوباره میره تا طویل ترینش، تنظیم دستیه یا اتوماتیک پرشین امکانش رو داده؟ باحاله.

ازاد103

حالا خوبه من خودم تو پرشین وب دارما!!!! اصلاً قبل مسیر پرشینی بودم!

ازاد103

شما همین الانش تاج سر مائی. یه سال قبل تر می نوشتی دیگه می رفتی تو آسمونا؛ ما زمین گیر می موندیم. اونوقت دیگه ما آبجی77 رو پیدا نمی کردیم شمام 103 رو زیارت نمی کردی!!!![زبان]

میثم

حضرت امام خميني(ره) مي فرمايند: “اگر در جواني به فکر اصلاح و ساختن خود نباشيد ديگر در پيري کار از کار گذشته است، تا جوانيد فکر کنيد و نگذاريد پير و فرسوده شويد.” ........... پساپس! روز جوان بر شما مبارک باشه.