ساعت دوازده شب تماس میگیرد، فردا میری برنامه " تسنیم" همین الان بگو؟

کمی مکث می کنم، (با خودم میگم امروز هم که بیرون بودم خدایا چیکار کنم؟)

دوباره می پرسد: ببین خیلی خوبه به درد کار گروهی شما هم میخوره،...

(باز هم فکر میکنم) میگم: تا چه ساعتی طول می کشه؟

از ساعت 8 تا 2 یا نهایتا 4

تو دلم می گم: وای خدایا یعنی چی؟ جواب فاطمه رو چی بدم؟ مقاله هم که هیچی...

گفتم باشه میرم (خب این دغدغه من هم هست خدا بزرگه...)

پس فقط شما از طرف  دانشگاه میری به جای خانم ا.ا  و ...

(شب) حالا کلاست هم کنسل شد باز برای خودت کار درست کردی؟ بیکار بودی مگه؟ فردا زمان تحویل تمرین و مقاله و ... (خدایا خودت کمک کن خدایا...)

- خانم دکتر روح افزا (عضو هیئت علمی دانشگاه منچستر): وضعیت زن در جوامع غرب این نوع برخورد مردان با زنان است. هرساله فقط در لوس آنجلس 600 مادر فرزند خود را می کشند...سوء تغذیه علت مرگ دختران جوان غربی به خاطر مدل شدن باید قد 170 وزن 45 کیلو، پشیمانی "ایزابل کارلو" از مانکن بودن و بعد هم مرگ به علت سوء تغذیه...چندی پیش 50 نوجوون با هم دست به خودکشی آنلاین زدند و...60% کودکانی که در آمریکا کشته می شوند به دست مادران و پدرانشان هست. کودک آزاری و مانکن شدن کودکان زیر ده سال؟!...(گفته ها زیاد هست)

یک حدیث هم درباره محبت کردن به دختران گفتند که امام رضا (ع) فرمودند: اگر کسی برای هزینه تحصیل دخترش هزینه کند، سه برابر بیشتر از همان خرج برای پسرش ثواب می برد

....

- جناب استاد همایون فر هم درباره سبک زندگی در ایران و سبک زندگی در غرب صحبت های ارزنده ای داشتند ( یادآوری سخنرانی روز دوشنبه دکتر ازغدی در دانشگاه) که اگه فرصتی بود می نوشتیم فقط نکته ای هست برای همه: آن هم اینکه رسانه هنر و ادبیات را دریابیم، نسل امروز دیروز و فردا نیاز به اینها دارد و یک روش کاربردی در ارتباط گیری مناسب با افراد رسانه هست، خدا در معجزه قرآن توسط هنر و ادبیات با مخاطب ارتباط برقرار می کند و...(صد حیف اینها را میدانیم و کم کاری می کنیم!)

بعد جلسه احساس رضایت از این جلسه، و بعد چک کردن ایمیل اطلاع رسانی "مهلت ترجمه مقالات یک هفته تمدید شد"

ممنونتم خدا

خاطره امروز